Bağcılar, İstanbul’un en önemli ilçelerinden biri olarak çok yoğun bir nüfusa ve geniş bir yüzölçümüne sahiptir. Bu ilçe sınırları içerisinde yer alan işletmeler günlük faaliyetlerini düzenli bir şekilde yürütebilmek için birçok noktada farklı ihtiyaçlar sahibidir. Bu ihtiyaçlardan birisi de günlük gönderilerin hızlı bir şekilde yerine ulaştırılmasıdır. Bu imkanın elde edilmesi için firmamız tarafından Bağcılar kurye hizmetleri verilerek tüm işletmelerin nitelikli bir şekilde hizmet alması sağlanmaktadır. Firmamız profesyonel kurye ekipleri, son model motosikletler ve son teknolojiler sayesinde nitelikli bir şekilde kurye hizmetleri sunmaktadır. Gönderi işlemleri için sunduğumuz alternatif yöntemler sayesinde acil gönderiler, gece gönderileri ve programlı gönderiler profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bağcılar Kurye Ve Kurumsal Müşteri Avantajları

Firmamız tarafından hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için aynı kaliteye sahip olarak kurye hizmetleri verilmektedir. Ancak bu noktada kurumsal müşterilerimiz farklı ihtiyaçları nedeniyle daha önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle kurumsal müşterilerimiz için hem ödeme noktasında farklı avantajlar sunduğumuz gibi hem de gönderi işlemlerinde alternatif metotlar sunmaktayız. Gün içerisinde çok acil bir şekilde ulaştırılması gereken gönderiler için ekspres kurye metodu bulunurken akşam saatlerinde hizmetlerin devam etmesi için Bağcılar motor kurye işlemleri gece kurye metoduyla devam etmektedir. Firmamız kurumsal müşteriler için toplu dağıtım kuryesi ve herhangi bir gönderinin adresine götürülüp geri getirilmesi için gidiş-dönüş kurye hizmeti de sağlamaktadır.

Bağcılar Kurye Ve Kurumsal Ödeme Avantajları

Firmamızın Bağcılar moto kurye hizmetlerinde sunmuş olduğu farklı yöntemler gibi ödeme avantajları da kurumsal müşterilerimiz için önemli bir noktadadır. Birçok işletme tarafından kurye hizmetlerinin rutin bir şekilde kullanıldığı bilindiği için firmamız abonelik sistemi ve kurye kiralama gibi alternatif yöntemlerle işletmelere avantaj oluşturmuştur. Firmamız üzerinden abonelik sistemi talep eden kurumsal müşterilerimiz belirli periyotlar dahilinde sabit ücretler ödeyerek sürekli bir şekilde kurye hizmetinden faydalanabilmektedir. Kurye kiralama yönteminde ise kurumsal müşterilerimiz aylık olarak bir kurye personeli için talep edilen ücreti ödemeleri dahilinde firmamızın belirlenen kurye personeli işletmenin bir çalışanı gibi sürekli hizmet sağlayacaktır.